Sperm Testi Fiyatı

SPERM TESTİ FİYATI
SPERM TESTİ FİYATI

Sperm testi fiyatı güncel fiyatı laboratuvarlar ve hastanelerde 900 TL – 1500 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Sperm testi fiyatı bakılan yöntem ve laboratuvara göre değişkenlik göstermektedir. Sperm testi odası bulunan tüm şubelerimizde sperm testi örneği verilebilmektedir. Özel video ve rahat bir ortamda sperm testinizi yaptırabilirsiniz. Sperm testi odası bulunan laboratuvarlarda örneği vermeniz rahatlığınız ve testinizin sonucu içinde önemlidir.

SPERM TESTİ NEREDE YAPILIR

Sperm Testi Nerede Yapılır? Sperm Testi İstanbul Fatih - Beylikdüzü – Kadıköy de bulunan Mavi Laboratuarlar Grubu şubelerimizde yapılmaktadır.

SPERM TESTİ SONUCU

Sperm Testi Sonucu laboratuvarlarımızda 3 saat sonrasında çıkmaktadır. Sperm testi sonucu ayrıntılı bir şekilde raporlanmaktadır. Sperm testi sonucunuz çıktığında kayıt sırasında vermiş olduğunuz cep telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Spermiogram testi sonucunuzu internet sitemizde online sonuç bölümünden ve ya mail ile de alabilirsiniz.Sperm testi için örnek vermeden önce dikkat edilmesi gereken kurallar, cinsel perhiz süresi ve randevu için çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Çağrı Merkezi : 0850 360 06 05Güncel Yazılar
Sperm Testi
Sperm testi, erkek kısırlığı için yapılan testler arasında sperm testi en önemlisidir.
Kısırlık Testi
Kısırlık testinin yanı sıra hormonlarla alakalı testlerde istenebilmektedir.
Sperm testi Nasıl Yapılır
Sperm verirken boşalma sırasında çıkan ilk sperm damlaları çok önemlidir

AMH Testi
AMH, doğrudan yumurtalıktan salgılanan bir glikoproteindir.
Sperm Testi Kaç Günde Çıkar
Özel odada verilen sperm bekletmeden HEMEN incelemeye alınmalıdır.
Sperm Testi Sonucu
Sperm testinde miktar, pH, renk, lökosit varlığı, likefaksiyonu değerlendirilir.