Patoloji Laboratuvarı

patoloji laboratuvarı

Patoloji bölümü'müz tıbbi ve cerrahi hastalıkların tanı ve tedavisi için gerekli bir dizi testin yapıldığı laboratuvarı ile hizmet vermektedir.

Bu bölümümüzde, immüno-histokimya, immünfloresan mikroskopi, ve moleküler yöntemler, tanısal amaçla kullanılmaktadır.

Patoloji bölümünde, karaciğer hastalıkları, mide-barsak hastalıkları, kan hastalıkları, kadın hastalıkları, cilt hastalıkları, sinir sistemi hastalıkları, böbrek hastalıkları, baş-boyun hastalıkları, ürolojik hastalıklar, yumuşak doku ve kemik hastalıkları, endokrin sistem hastalıkları, meme hastalıkları, diş ve diş eti eti hastalıkları, göz hastalıkları ve diğer sistem ve doku hastalıkları ile ilgili patolojik tanı çalışmaları yapılmaktadır. Buna ek olarak sitopatoloji, ve moleküler patoloji alanlarında da tanı çalışmalar yapılmaktadır.

mavilab logo

Bu internet sitesi Mavi Laboratuarlar Grubu tarafından hazırlanmaktadır. Bu internet sitesinde yer alan içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı kullanıcılar tarafından göz önünde bulundurulmalıdır.