Lütfen Bekleyiniz...

PAZAR GÜNLERİ AÇIĞIZ

Haseki şubemiz pazar günleri de dahil haftanın her günü gece 24:00 'e kadar hizmetinizdedir.


Hafta içi08:30 - 24:00
Cumartesi08:30 - 24:00
Pazar08:30 - 24:00
Hafta içi08:30 - 18:30
Cumartesi08:30 - 17:30
PazarKapalı
Hafta içi08:30 - 18:30
Cumartesi08:30 - 17:30
PazarKapalı

Mavi Laboratuarlar Grubu

Çağrı Merkezi : 0 850 360 06 05

Email : info@mavilab.com.tr

FATİH ( HASEKİ ) MERKEZ ŞUBESİ

Haseki Cd. No: 15 Kat:1 Daire:2
( Haseki Hastanesi Yanı ) Fatih / İstanbul

KADIKÖY ( KOZYATAĞI ) ŞUBESİ

Sahrayıcedid Mh. Halk sokak No: 42
Kozyatağı - Kadıköy / İstanbul

BEYLİKDÜZÜ ( BEYKENT ) ŞUBESİ

Avrupa Caddesi No 93
Beykent - Beylikdüzü / İstanbul
Bize Ulaşın
Adınız Soyadınız *
Email Adresiniz *
MAVİ LABORATUARLAR GRUBU

Kurulduğu 2003 yılından bugüne, İstanbul laboratuvarları arasında en seçkin laboratuvar olma yolunda hızla ilerleyen Mavi Laboratuarlar Grubu kalite ve etik değerlerden ödün vermeden, her zaman ve her koşulda, doğru ve güvenilir sonuçlara ulaşmak için çalışmaktadır.

İstanbulun laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubunda çalışan sağlık personelimizin "eğitim sürekliliği" öncelikli ilkelerimiz arasındadır. İstanbul laboratuvarları arasında en deneyimli ve uzman kadroya sahip olan laboratuvarımız uluslararası kabul gören teknolojik ve tam otomatik cihazlarda testler çalışılmaktadır.

İstanbuldaki Laboratuvarımız uluslararası dış kalite değerlendirme programlarına üye olarak belgelendirilmiştir.

İstanbulun en gözde Laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubu, en yeni analiz yöntemlerinin takipçisidir. Sonuçların tekrarlanabilirliği, iç (internal) kalite kontrol örnekleriyle, uluslararası uyumluluğu ise 5 ayrı dış kalite kontrol programına katılım ile teyit edilmektedir.

Sadece istanbul laboratuvarı olarak değil tüm Türkiyenin laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar grubunda çalışılan test sonuçlarının gizliliği tarafımızdan titizlikle sağlanmaktadır. Hasta gizlilik ilkesini esas alan merkezimizde test sonuçlarının raporlaması, istanbul laboratuvarlarının en gelişmiş bilgisayar otomasyon programı ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbulun en teknolojik laboratuvarı olan Mavi Laboratuarlar Grubunda çalışılan tüm testleriniz, sonuçlandığında SMS olarak bilgilendirilirsiniz. Test sonuçlarınızı dilerseniz e-mail olarak, web sitemiz üzerinden size özel oluşturulan şifre ile online sonuç bölümümüzden veya merkezimizden alabilirsiniz.